Estelle lip balm
Από
0,87 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,92 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,92 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,14 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12631550
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Estelle lip balm"
Lip balm with vanilla aroma for keeping lips moist and protected from the sun (SPF15). The outer shell is made of aluminium.
| Colour: | Light Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 20 x 45 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 20 x 45 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| Ύψος: | 17mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3304100000000000000000 |
| Βάρος: | 21g |
| Διάμετρος: | 41mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Πλάτος: | 41mm |
| Υλικός: | Aluminium |
Σύνδεση