Essence 15W bamboo wireless charging pad
Από
5,40 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,90 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,90 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,32 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12438771
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Essence 15W bamboo wireless charging pad"
Wireless bamboo charging pad that can wirelessly charge all Qi enabled devices with a charging speed of max. 15W. Delivered with a 50 cm recycled TPE cable with both Type-C and a USB-A input connectors. The bamboo used comes from responsible sources.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 19 x 49 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 19 x 49 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Ύψος: | 9mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 850440950000000000000 |
| Βάρος: | 78g |
| Διάμετρος: | 90mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | FSC certified bamboo |
Σύνδεση