Esme lip balm
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,96 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,96 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,67 € |
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 47 x 24 x 42 cm |
| OuterCartonDimension: | 47 x 24 x 42 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.25 |
| Ύψος: | 43mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3304100000000000000000 |
| Βάρος: | 34g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 43mm |
| Πλάτος: | 43mm |
| Υλικός: | Bamboo, ABS Plastic |
Σύνδεση