Eliza 240 g/m² cotton drawstring bag 6L
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,38 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,19 € |
| Colour: | Navy |
|---|---|
| Country of Origin: | INDIA |
| OuterBoxDimension: | 41 x 46 x 36 cm |
| OuterCartonDimension: | 41 x 46 x 36 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13 |
| Ύψος: | 420mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190000000000000 |
| Βάρος: | 130g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 380mm |
| Υλικός: | Cotton, 240 g/m2 |
Σύνδεση