Eliza 240 g/m² cotton drawstring bag 6L
Από
3,09 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,38 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,19 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12027602
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Eliza 240 g/m² cotton drawstring bag 6L"
Multi-functional cotton bag with long handles and drawstring which can be carried as tote or backpack. Large main compartment with drawstring closure. Features two dropdown handles length of 31 cm. Capacity: 6 L, resistance up to 5 kg weight.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | INDIA |
| OuterBoxDimension: | 46 x 41 x 36 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 41 x 36 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13 |
| Ύψος: | 420mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190000000000000 |
| Βάρος: | 130g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 380mm |
| Υλικός: | Cotton, 240 g/m2 |
Σύνδεση