Elastane arm band Danilo
Από
0,79 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,98 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,98 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,22 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8288-006999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Elastane arm band Danilo"
Elastane safety arm band with two reflective stripes, for promotional use. The strap closes with Velcro.
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 40 x 34 x 56 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 34 x 56 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 800 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 14000 |
| Ύψος: | 7mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6307909899 |
| Βάρος: | 15g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 320mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, OEKO, BSCI |
| Πλάτος: | 50mm |
| Υλικός: | Velcro, Elastane |
Σύνδεση