Eden vanilla lip balm
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,62 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,62 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,77 € |
| Colour: | Light Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 22 x 22 x 45 cm |
| OuterCartonDimension: | 22 x 22 x 45 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.5 |
| Ύψος: | 69mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3304100000000000000000 |
| Βάρος: | 10g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Πλάτος: | 19mm |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση