Eden vanilla lip balm
Από
0,56 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,62 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,62 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,77 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12632721
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Eden vanilla lip balm"
The Eden lip balm with vanilla scent hydrates the lips and provides protection against the sun's ultraviolet (UV) rays with SPF 15. The exterior is made from recycled plastic. Shelf life: 3 years from the date of purchase.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 22 x 22 x 45 cm |
| OuterCartonDimension: | 22 x 22 x 45 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.5 |
| Ύψος: | 69mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3304100000000000000000 |
| Βάρος: | 10g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Πλάτος: | 19mm |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση