Eco Luggage Tag Cork- Brown
Από
1,85 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,85 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,85 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,29 € |
Αριθμός προϊόντος:
A558-SKU2285576
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Eco Luggage Tag Cork- Brown"
Let your unique design travel across the whole world with this luggage tag. It is made from cork which makes it eco friendly and sturdy. The luggage tag cork can be personalised with an engraving.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1 |
| QuantityOnPallet: | 16 |
| Refining dimension: | 34 x 55 mm / 50 x 55 mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8308100000 |
| Βάρος: | 16g |
| Μάρκα: | Deonet |
| Μήκος: | 110mm |
| Πλάτος: | 70mm |
Σύνδεση