Eco Luggage Tag Bamboo- Brown
Από
3,20 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,20 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,20 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,97 € |
Αριθμός προϊόντος:
A558-SKU2712462
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Eco Luggage Tag Bamboo- Brown"
Eco Luggage Tag Bamboo. Promotional product by Deonet. Category: Eco Labels & Tags.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 240 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 58 |
| Production time: | 5 Working days |
| QuantityOnPallet: | 6720 |
| Refining dimension: | 81 x 50.75 mm (2x) |
| Ύψος: | 4mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8308100000 |
| Βάρος: | 18g |
| Μάρκα: | Deonet |
| Μήκος: | 85mm |
| Πλάτος: | 54mm |
Σύνδεση