Ear saver Alice
Από
0,26 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,26 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,26 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,32 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9368-029999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Ear saver Alice"
Sugar cane based ear saver. The bio-based material is 100% recyclable, can be disinfected, and has a soft and flexible feel for comfort. Relieves the back of the ears from the straps of face masks. With official 'I'm Green' quality mark.
| Colour: | Light green |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | NETHERLANDS |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 57.5 x 39 x 34.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 57.5 x 39 x 34.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 5000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 21.09 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 20 |
| Outlet: | ναι |
| QuantityOnPallet: | 100000 |
| Ύψος: | 2mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3901109000 |
| Βάρος: | 4g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 125mm |
| Πιστοποιητικά: | Technical data |
| Πλάτος: | 27mm |
| Υλικός: | Sugar cane |
Σύνδεση