EVA phone arm band Danny
Από
2,68 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,31 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,31 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8943-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "EVA phone arm band Danny"
EVA phone phone holder arm band with Velcro closing. The silver details are reflective.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 57 x 40.5 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 57 x 40.5 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.94 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 4000 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929800 |
| Βάρος: | 49g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 170mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, UKCA |
| Πλάτος: | 100mm |
| Υλικός: | PVC, EVA |
Σύνδεση