ECO CHARGING CABLE ASTRO BAMBOO
| Τιμή μονάδας | 2,57 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,57 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,19 € |
| Colour: | bamboo |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L1 Pad printing D(1) |
| Ύψος: | 10mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 165mm |
| Πλάτος: | 21mm |
| Υλικός: | Plastic and bamboo. |
Σύνδεση