Dutch waffles Juanita
Από
5,27 €
| Τιμή μονάδας | 6,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,06 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2224-009999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Dutch waffles Juanita"
Delicious Dutch waffles (8) with a caramel-like, syrup filling in the middle. Packaged per eight pieces in a plastic bag. By placing the waffle on a hot beverage, the syrup melts. Authentic Dutch stroopwafels made from natural ingredients. Two waffles (8% butter) and caramel (50% syrup) syrup filling. Prepared with natural ingredients and no artificial flavors.
| Colour: | custom/multicolor |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | NETHERLANDS |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 39.4 x 29.5 x 11.6 cm |
| OuterCartonDimension: | 39.4 x 29.5 x 11.6 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 3.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 3.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1200 |
| Ύψος: | 80mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 1905329900 |
| Βάρος: | 230g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | BRC Food Certificate |
| Υλικός: | Treacle waffle |
Σύνδεση