Duracell Powerbank Micro 5- Black
Από
35,40 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 35,40 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 35,40 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 43,90 € |
Αριθμός προϊόντος:
A558-SKU2318432
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Duracell Powerbank Micro 5- Black"
The Duracell Micro 5 Powerbank is stylish and small in size which makes it easy to carry and store. It has a capacity of 5000mAh and a power of 12W, so you can charge to 100% in under 3 hours. It supports Qi magnetic charging for iPhone MagSafe 7W. The fold-out stand gives you the best viewing angle without blocking your screen, camera, or speaker.
It can be personalised with a full colour print and a sleeve.
| Colour: | Black |
|---|---|
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 54 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 48 |
| Production time: | 5 Working days |
| QuantityOnPallet: | 1620 |
| Refining dimension: | 50 x 45 mm |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8507600090 |
| Βάρος: | 200g |
| Μάρκα: | Duracell |
| Μήκος: | 106mm |
| Πλάτος: | 66mm |
Σύνδεση