Duracell Powerbank Core 10- Black
Από
43,50 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 43,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 43,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 53,94 € |
Αριθμός προϊόντος:
A558-SKU2318368
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Duracell Powerbank Core 10- Black"
Duracell Core 10 is a wireless powerbank with a smooth and elegant design. It can power smartphones, tablets and other devices up to PD 25W via USB-C and USB-A ports. An LED light indicates available capacity and when the powerbank needs to recharge. It fits in any bag and can even be taken in the hand luggage on a plane. Duracell quality assurance provides reliable power quality, surge protection and many more advanced safety features to give you peace of mind.
It can be personalised with a full colour print and a sleeve.
| Colour: | Black |
|---|---|
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 30 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 41 |
| Production time: | 5 Working days |
| QuantityOnPallet: | 1200 |
| Refining dimension: | 34 x 55 mm (2X) |
| Ύψος: | 16mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8507600090 |
| Βάρος: | 320g |
| Μάρκα: | Duracell |
| Μήκος: | 150mm |
| Πλάτος: | 74mm |
Σύνδεση