Duo slim 32GB USB drive with Type-C and USB-A 3.0
Από
11,67 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 13,23 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 13,23 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 16,41 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12374901
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Duo slim 32GB USB drive with Type-C and USB-A 3.0"
Next GEN 32GB rotatable USB that offers dual ports (Type-C and USB-A). USB 3.0 with a write speed of 9MB/s and a read speed of 20MB/s. Delivered in an envelop.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 44 x 28 x 17 cm |
| OuterCartonDimension: | 44 x 28 x 17 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.5 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual (10 / Joined bubble bag) |
| Ύψος: | 5mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8523511000000000000000 |
| Βάρος: | 16g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 84mm |
| Πλάτος: | 52mm |
| Υλικός: | ABS Plastic |
Σύνδεση