Don bottle opener keychain
Από
1,16 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,26 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,26 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,56 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-19538507
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Don bottle opener keychain"
Luxury bottle opener with shiny finish. Including brown gift box.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 24 x 39 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 24 x 39 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Packaging Information: | Individual gift box (50 / Inner carton) |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7326200090000000000000 |
| Βάρος: | 32g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 28mm |
| Πλάτος: | 89mm |
| Υλικός: | Zinc alloy and Iron |
Σύνδεση