Detroit RPET conference bag 4L
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,27 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,27 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,77 € |
| Colour: | Red, Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 43 x 33 x 34 cm |
| OuterCartonDimension: | 43 x 33 x 34 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Ύψος: | 250mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202129190000000000000 |
| Βάρος: | 160g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 345mm |
| Πλάτος: | 65mm |
| Υλικός: | 300D of Recycled Polyester |
Σύνδεση