Denise wooden skipping rope in cotton pouch
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 7,44 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,44 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 9,23 € |
| Colour: | Off white, Wood |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 34 x 45 x 36 cm |
| OuterCartonDimension: | 34 x 45 x 36 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.3 |
| Packaging Information: | Cotton Pouch (50 / Polybag) |
| Ύψος: | 180mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9506919000000000000000 |
| Βάρος: | 110g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 120mm |
| Πλάτος: | 35mm |
| Υλικός: | 85% Cotton and 15% Polyester, Beech wood |
Σύνδεση