Denim cosmetic bag Marianne
Από
2,56 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,16 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,16 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,92 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1103672-005999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Denim cosmetic bag Marianne"
Denim cosmetic bag with PU details and zipper. Short carrying handle.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 58 x 31 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 58 x 31 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.3 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 2000 |
| Ύψος: | 110mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190 |
| Βάρος: | 44g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 225mm |
| Πλάτος: | 95mm |
| Υλικός: | Denim, Polyester, PU, Zinc alloy |
Σύνδεση