Denim apron (280 gsm) Greg
Από
8,37 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 10,33 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,33 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 12,81 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1172315-005999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Denim apron (280 gsm) Greg"
Denim (280 gsm) apron with shoulder straps and two front pockets. The denim is made from 65% polyester and 35% cotton. This apron does not have a neck strap, only shoulder straps. Denim color fastness is up to 2-3 levels. Individually packaged in a brown cardboard gift box.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 55 x 32 x 64 cm |
| OuterCartonDimension: | 55 x 32 x 64 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.1 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.76 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 400 |
| Ύψος: | 880mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6211431000 |
| Βάρος: | 219g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 880mm |
| Πλάτος: | 680mm |
| Υλικός: | Cotton, Denim, Polyester |
Σύνδεση