Deale lip balm stick
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,36 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,36 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,45 € |
| Colour: | Pink |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 22 x 22 x 43 cm |
| OuterCartonDimension: | 22 x 22 x 43 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Ύψος: | 70mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3304100000000000000000 |
| Βάρος: | 12g |
| Διάμετρος: | 18mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | ABS Plastic |
Σύνδεση