BACKPACK DUKE BLACK
Από
21,32 €
| Τιμή μονάδας | 24,47 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 24,47 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 30,34 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO7171S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK DUKE BLACK"
Nylon backpack. Padded interior pocket for laptops. Padded back and shoulder straps (17"). Compartment with USB port to connect power banks (not included). Micro USB cable included. Thanks to its characteristics and size, this backpack is perfect for everyday, office or travel use.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing G(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 450mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 200mm |
| Υλικός: | Nylon |
Σύνδεση