DRY POUCH FULER FERN GREEN
| Τιμή μονάδας | 0,57 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,57 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,71 € |
| Colour: | Fern green |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Screen printing F(1) |
| Ύψος: | 235mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 105mm |
Σύνδεση
| Τιμή μονάδας | 0,57 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,57 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,71 € |
| Colour: | Fern green |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Screen printing F(1) |
| Ύψος: | 235mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 105mm |