DOCUMENT BAG DRAPER BLACK
| Τιμή μονάδας | 1,29 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,29 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,60 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing G(1) Transfer N1(8) Transfer O2 |
| Ύψος: | 285mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 400mm |
| Πλάτος: | 35mm |
| Υλικός: | Recycled polyester RPET |
Σύνδεση