DRACO SMART WATCH ROYAL BLUE
Από
6,63 €
| Τιμή μονάδας | 7,34 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,34 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 9,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-SW3401S105
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "DRACO SMART WATCH ROYAL BLUE"
Smartwatch with activity functions. TPU body and TFT colour display. Adjustable silicone strap and metal buckle. Heart rate monitoring. It has Bluetooth connection with APP for iOS and Android so you can track your performance. USB charging cable included.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L2 Pad printing I(1) |
| Ύψος: | 19mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 260mm |
| Πλάτος: | 12mm |
| Υλικός: | Body in TPU and silicone strap |
Σύνδεση