DRACO SMART WATCH RED
| Τιμή μονάδας | 7,34 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,34 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 9,10 € |
| Colour: | Red |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L2 Pad printing I(1) |
| Ύψος: | 19mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 260mm |
| Πλάτος: | 12mm |
| Υλικός: | Body in TPU and silicone strap |
Σύνδεση