HUB PORT DORIAN BLACK
Από
4,26 €
| Τιμή μονάδας | 4,71 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,71 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,84 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-IA1202S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "HUB PORT DORIAN BLACK"
USB port with a body made of high-quality recycled aluminium. This versatile port features a USB and Type-C input, as well as a 2-port USB and Type-C output, giving you multiple options to charge your devices efficiently and conveniently.
Whether you need to charge your phone, tablet or any other compatible device, our USB port offers you a practical and reliable solution. In addition, its recycled aluminium design reflects our commitment to sustainability and environmental care.
To complete our eco-friendly proposal, we present this USB port in a box designed with eco-friendly materials. We want to make sure you not only enjoy a quality product, but also contribute to reducing your environmental impact.
Whether you need to charge your phone, tablet or any other compatible device, our USB port offers you a practical and reliable solution. In addition, its recycled aluminium design reflects our commitment to sustainability and environmental care.
To complete our eco-friendly proposal, we present this USB port in a box designed with eco-friendly materials. We want to make sure you not only enjoy a quality product, but also contribute to reducing your environmental impact.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W3 Laser L2 Pad printing E(2) |
| Ύψος: | 11mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 37mm |
| Υλικός: | Recycled Aluminium |
Σύνδεση