DOCUMENTS CASE KALMAR HEATHER DENIM
| Τιμή μονάδας | 8,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,58 € |
| Colour: | Heather Denim |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Transfer N1(8) Transfer O2 |
| Ύψος: | 50mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 370mm |
| Πλάτος: | 280mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση