DOCK STATION DUNCER BAMBOO
Από
11,05 €
| Τιμή μονάδας | 12,63 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,63 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 15,66 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-RJ3043S1999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "DOCK STATION DUNCER BAMBOO"
Table clock with 5W wireless charger in bamboo. Features: time, date, alarm and temperature. Type C connection. Cable included. Presentation in eco design box.
| Colour: | bamboo |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W4 Laser L2 Screen printing F(1) |
| Ύψος: | 37mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 160mm |
| Πλάτος: | 75mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση