DIARY VASIR NATURAL
Από
3,71 €
| Τιμή μονάδας | 4,11 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,11 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-AG1127S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "DIARY VASIR NATURAL"
A5 diary made of cork with magnetic fastening. 320 sheets plus 4 pages with maps. Colour page marker matching the cover. 2+2 colour printing. White colour sheets. Presentation in kraft box.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W7 Laser L2 Screen printing E(1) Transfer O1 |
| Ύψος: | 210mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 145mm |
| Πλάτος: | 20mm |
| Υλικός: | Cork |
Σύνδεση