DIARY KURTIS GREY
Από
3,79 €
| Τιμή μονάδας | 4,42 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,42 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,48 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-AG1005S147
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "DIARY KURTIS GREY"
A5 spiral ring diary. Recycled leather covers with low-relief engraving and elastic band. 348 sheets plus 4 pages with maps. White colour sheets.
Presentation in kraft box.
Presentation in kraft box.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Screen printing E(2) |
| Ύψος: | 210mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 145mm |
| Πλάτος: | 20mm |
| Υλικός: | Recycled leather |
Σύνδεση