DIARY KOVEN BLACK
Από
3,55 €
| Τιμή μονάδας | 4,03 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,03 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,00 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-AG1128S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "DIARY KOVEN BLACK"
A5 diary made of recycled RPET polyester with magnetic fastening. 320 sheet plus 4 pages with maps. Colour page marker matching the cover. 2+2 colour printing. White colour sheets.
Presentation in kraft box.
Presentation in kraft box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing E(2) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 210mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 145mm |
| Πλάτος: | 20mm |
| Υλικός: | Recycled polyester RPET |
Σύνδεση