BACKPACK DEBOER BLACK
Από
4,30 €
| Τιμή μονάδας | 4,75 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,75 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,89 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1959S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK DEBOER BLACK"
Adjustable drawstring backpack made from polyester 600D. Features two large side pockets with zip closure, along with two other mesh pockets specially designed for carrying bottles. At the bottom it incorporates an additional compartment with double zip closure designed for footwear, clothing or other items.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Transfer O2 |
| Ύψος: | 170mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 350mm |
| Πλάτος: | 500mm |
| Υλικός: | 600D RPET |
Σύνδεση