TABLE CALENDAR DEAN WHITE
Από
0,19 €
| Τιμή μονάδας | 0,21 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,21 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,26 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-CN8065S101
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "TABLE CALENDAR DEAN WHITE"
Vertical spiral ring table calendar. Layout: actual month / previous month / following month / yearly calendar. Saints' days included. Cardboard stand ideal for printing.
Check the price of the 2026 calendar with your sales agent.
Check the price of the 2026 calendar with your sales agent.
| Colour: | White |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Screen printing E(1) |
| Ύψος: | 138mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 108mm |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | Paper |
Σύνδεση