BAG DEAM JEAN
Από
2,13 €
| Τιμή μονάδας | 2,40 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,40 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,98 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BO1072S1143
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BAG DEAM JEAN"
Bag in recycled denim with base. 70 cm long handles.
| Colour: | BLUE JEANS |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(4) Transfer N4(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 420mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 380mm |
| Πλάτος: | 90mm |
| Υλικός: | Denim fabric, 320 g/m² |
Σύνδεση