BAG DASHI BEIGE
Από
1,07 €
| Τιμή μονάδας | 1,18 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,18 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,46 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BO1098S106
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BAG DASHI BEIGE"
Bag in soft and resistant polyester with tubular gusset. Ideal for sublimation. 70 cm long handles.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(6) Sublimation R2 |
| Ύψος: | 420mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 370mm |
| Πλάτος: | 120mm |
| Υλικός: | Polyester |
Σύνδεση