BLANKET DANERIS BLACK
Από
4,99 €
| Τιμή μονάδας | 5,45 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,45 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,76 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BK5625S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BLANKET DANERIS BLACK"
Fleece blanket with anti-pilling treatment. Carry handle with velcro fastening included. 100% polyester (200 gsm).
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(1) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 1600mm |
| Πλάτος: | 1300mm |
| Υλικός: | 100% polyester, 200 g/m² |
Σύνδεση