BACKPACK DAKOTA BLACK
| Τιμή μονάδας | 13,82 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 13,82 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 17,14 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Transfer O3 |
| Ύψος: | 480mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 150mm |
| Πλάτος: | 390mm |
| Υλικός: | 150D polyester |
Σύνδεση