DAILY DIARY SELKIS BROWN
Από
3,44 €
| Τιμή μονάδας | 3,77 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,77 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,67 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-AG8083S1450
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "DAILY DIARY SELKIS BROWN"
Diary with padded imitation leather covers engraved in low relief. 320 beige sheets plus 4 pages with maps. Bookmark matching the covers. Paper weight: 70 gsm.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing E(1) Thermograve printing T Thermograve printing U Transfer O1 |
| Ύψος: | 245mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 176mm |
| Πλάτος: | 21mm |
| Υλικός: | Murano PU leather and paper. |
Σύνδεση