Cuprite long sleeve women's organic shirt
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 14,99 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 14,99 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 18,59 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | S |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 56 x 36 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 56 x 36 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| Outlet: | ναι |
| Packaging Information: | Individual polybag () |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6206300090000000000000 |
| Βάρος: | 230g |
| Μάρκα: | Elevate |
| Υλικός: | Poplin of 100% Organic cotton, 121 g/m2 |
| Φύλο: | Γυναίκα |
Σύνδεση