Cotton rucksack Tianna
Από
2,71 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,35 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,35 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,15 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8712-013999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cotton rucksack Tianna"
Cotton (250 gr/m²) drawstring backpack with cork fabric.
| Colour: | Khaki |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 40 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 40 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| QuantityOnPallet: | 2400 |
| Ύψος: | 2mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929100 |
| Βάρος: | 102g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 390mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Πλάτος: | 320mm |
| Υλικός: | Cork, Cotton 250 gsm |
Σύνδεση