Cotton reusable face mask Riyan
Από
1,44 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,44 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,44 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,79 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-423316-003999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cotton reusable face mask Riyan"
Cotton, reuasable face mask with elastic straps. The mask has an adjustable nose piece and is shaped for comfort. The seven-layer mask (Five-layer filter with Melt Blown SSMMS filter) has a bacterial filtration of 95%. Suitable for handwash. Non-medical.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | INDIA |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 37 x 30 x 82 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 30 x 82 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.81 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Outlet: | ναι |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 9000 |
| Ύψος: | 17mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6307909810 |
| Βάρος: | 16g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 210mm |
| Πιστοποιητικά: | Bacterial Filtration Efficiency (BFE), Cadmium, AZO Dyes/Amines, SVHC's, Formaldehyde |
| Πλάτος: | 120mm |
| Υλικός: | Cotton |
Σύνδεση