Cotton oven mittens Elsie
Από
2,53 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,12 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,12 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,87 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-737254-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cotton oven mittens Elsie"
Cotton oven mittens with rubber grip. One piece, not a set.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 50 x 31.5 x 48 cm |
| OuterCartonDimension: | 50 x 31.5 x 48 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 96 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1440 |
| Ύψος: | 23mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6216000000 |
| Βάρος: | 73g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 310mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, EN 407:2020 |
| Πλάτος: | 160mm |
| Υλικός: | Cotton |
Σύνδεση