Cotton jute cooler bag Randy
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,73 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,73 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,35 € |
| Colour: | Khaki |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 36 x 51 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 36 x 51 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.2 |
| QuantityOnPallet: | 600 |
| Ύψος: | 330mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 430mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, LFGB |
| Πλάτος: | 140mm |
| Υλικός: | Cotton, Plastic, Metal, Aluminium foil, Foam |
Σύνδεση