Cotton cooler bag Misha
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,70 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,70 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,59 € |
| Variation: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Khaki |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 39 x 25 x 45 cm |
| OuterCartonDimension: | 39 x 25 x 45 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5 |
| QuantityOnPallet: | 1600 |
| Ύψος: | 170mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 220mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Formaldehyde, LFGB, BSCI |
| Πλάτος: | 170mm |
| Υλικό: | Cotton, Plastic, Metal, Aluminium foil, Foam |
Σύνδεση