Cotton bag Terry
Από
1,73 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,14 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,14 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,65 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5999-007999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cotton bag Terry"
colored shopping bag with long handles. Made of unbleached and eco-friendly cotton material (120 g/m2).
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 45 x 40 x 36 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 40 x 36 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 16 |
| QuantityOnPallet: | 4000 |
| Ύψος: | 420mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929800 |
| Βάρος: | 48g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 380mm |
| Πιο περιζήτητο: | ναι |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, UKCA, BSCI |
| Πλάτος: | 1mm |
| Υλικός: | Cotton |
Σύνδεση