Cotton backpack, 140 gr/m²
Από
0,93 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,10 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,10 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,60 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-6240-03-A03
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cotton backpack, 140 gr/m²"
Light weight, stylish and super convenient. This cotton backpack (140 gr/m²) is perfect giveaway for fairs, festivals or fields days, for example. Thanks to the sturdy cotton and practical drawstrings, this bag is ideal for travelling, going to school or the gym. The backpack has a size of 34x42 cm.
| Colour: | Black (Black) / Black |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 39.0000 x 25.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 39.0000 x 25.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.0000 |
| Βάρος: | 50g |
| Υλικός: | 100% Cotton |
Σύνδεση