Cotton (280 gr/m²) cooler bag Alex
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,26 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,26 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,52 € |
| Variation: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Natural |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 46 x 38 x 43 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 38 x 43 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.2 |
| QuantityOnPallet: | 700 |
| Ύψος: | 200mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 150g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 228mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Lead, SVHC's, Formaldehyde, Colour Release, BSCI |
| Πλάτος: | 140mm |
| Υλικό: | Alloy, Cotton, Polyester, Zinc, PEVA, PE foam beans |
Σύνδεση